Kategorie:

[Týmy]


2019, Týmy

Týmy 2019 Mafia (Brdík a spol.) voy-a-ger (Dominik, Lenka, Alena, Milan) Halabalůza (Martin Jílek alias Karbanátek, Mirka Černochová alias Mirunka, Tomáš Marada alias Krtek, Pavel Matyáš, Martin Odstrčil) Old Vyriony (Jana, Jana, Pavla, Verča, Marta) BBC & spol. (Bediss, Bandolerko, Codyjack 11, Anmion 2015) Ob-louci (Petr “Fráňa” Šrámek, Per “Kari” Karas, Jan “Honzis” Diblík, Martin “Náčelník naražené čelo” Horák, […]


Voy-a-ger (Dominik, Alena, Milan a Lenka) Ob-louci (Petr “Fráňa” Šrámek, Jan “Honzis” Diblík, Petr “Kari” Karas, Martin “Náčelník naražené čelo” Horák a Lenka “Jahúdka” Kříčková) Název ještě doplníme (Michal, Erča, Patrik, Terka) Povyrostlo nám seno (Pavel, Markéta, Katka a Jakub Matulovi) Old Vyriony (Jana Halúzová, Jana Smitalova, Veronika Jelínková, Pavla Kozumplikova) Mafia (4 mafiáni) Halabalůza (Martin Jílek, Tomáš “Krtek” Marada, Oliheň, Martin […]


Kufr tým (Dáša, Bibi, Miloš, Michal, ?) Spící volové (Karel, Lipča, Míša, Míša a Bajda) Hemenex (Jirka Balej, Bara Krejčová, Klárka Konečná) Ob-louci (Petr “Kari” Karas, Petr “Fráňa” Šrámek, Jan “Honzis” Diblík, Martin “Náčelník naražené čelo” Horák a Lenka “Jahúdka” Kříčková) kancl (Efča, Jura, Lenka, Věrka, Yeti) Božščí bojovníci (Pavel Axman, Irena Axmanová a Petr Tomčík) […]


1) Spící volové (Karel, Lipča, Honza, Míša a Bajda) 2) Mafia 3) Božščí bojovníci (Pavel Axman, Irena Axmanová, Jakub Šmerda, Tomáš Král a Dominik Tělupil) 4) Honza chce svůj dárek (Mirek Dušil, Honza Klusáček, Lucka Skoupá, Honza Böhm a Kristýna Znamenáčková) 5) Ob-louci (Jan “Honzis” Diblík, Petr “Fráňa” Šrámek, Petr “Kari” Karas, Martin “Náčelník naražené čelo” Horák […]


1. Božščí bojovníci (Pavel a spol.) 2. Darmožrouti (Víťa, Klára a Marťa) 3. Spící volové (Lipča, Míša, Ondra a Honza) 4. Chleba s máslem (Víťa, Filip, …) 5. Lipuvčáci (Kopřivová Kateřina, Zdeněk Zukal, Petr Brodecký, Tonda Fric, Monika Slavíčková) 6.Mlha (Jirka Tvardek, Peťa Havlínová, Ondra Kruml, Roman Fajmon) 7. Alnus glutinosa (Honza a spol.) 8. Ospalypaka […]


1) Kalich (Lucka, Berny, Moták) 2) Aplikovaní Hrošíci (Emil, Pivník, Václav, Eva) 3) Kancl (Lenka, Pavel, Renča, Věrka, Yeti) 4) Aspylakopa (Eva Chybová, Pavel Řehák, Ondra Kotek, Jan Záleský, Michal Makar) 5) Oddíl Bystrc Vole (Bohuš, Červ, Paťo, Tsuppi, Zdenál) 6) Spící Volové (Karel, Honza, Lipča, Míša, Bajda) 7) OB – LOUCI (Petr Karas, Petr Šrámek, […]


1) Másla na pochodu (Lubomír /Radar/ Rek, Libor Čermák, Miroslav /Sid/ Martinek, Ondřej Dyčka, Petr /Peggy/ Sládek) 2) Ob-louci (Petr Karas – Kari, Petr Šrámek – Fráňa, Lenka Kříčková – Jahúdka, Jan Diblík – Honzis a Martin Horák) 3) Lesní zvěř 4) Vdovy v Kalichu (Moták, Berny, Lucka, Míša a Kristýna) 5) Mlha (Jiří Tvardek, David […]


1. Kalich 2. Ob-louci 3. Mlha 4. Halabalůza 5. Lesni zver 6. ROFLCOPTER! 7. kancl 8. CI5 9. Jemen! 10. Alnus Glutinosa 11. Spící Volové 12. Přizdisráči 13. Eyjafjallajökull 14. máme doma jedny cepy 15. ASPYLAKOPA 16. Oddělení pičovin 17. LochnessBX89 18. Černá Okibača 19. Padělek 20. Zófalci 21. Embargo na City 22. Másla na […]


Týmy 2011  1.Dejslíprs (Tomáš Klapal, Radek Veselý, Iva Lelková) 2. őrjöngő uralom (Michael, Ivan, Verča, Mirka, Michal) 3. _Xlupataa_KaCZena_ (Yura Jagos, Cam Bis, Dan Schiller, Jura Havel, Lola Diablo) 4.)  42 spáčů (Tomáš Kisela, Ludmila Kovaříková, Libor Fojt, Ondra Bacík) 5.) Ob-louci (Kari, Honzis , Fráňa (Petr Šrámek) a Jahúdka (Lenka Kříčková)) 6.) 4xP+M (Pavka, Petr, […]


Týmy 2007


:: Archiv ::

:: Hledat ::

:: Partneři ::





:: Counter ::

Powered by WordPress.
Theme has been created by TeeVee.