Týmy 2019

  1. Mafia (Brdík a spol.)
  2. voy-a-ger (Dominik, Lenka, Alena, Milan)
  3. Halabalůza (Martin Jílek alias Karbanátek, Mirka Černochová alias Mirunka, Tomáš Marada alias Krtek, Pavel Matyáš, Martin Odstrčil)
  4. Old Vyriony (Jana, Jana, Pavla, Verča)
  5. BBC & spol. (Bediss, Bandolerko, Codyjack 11, Anmion 2015)
  6. Ob-louci (Petr “Fráňa” Šrámek, Per “Kari” Karas, Jan “Honzis” Diblík, Martin “Náčelník naražené čelo” Horák, Lenka “Jahúdka” Dvořáková)
  7. Kufr tým (Miloš, Michal, Bibi, Dáša)
  8. Sytá Bára (Marek, Martina, Michael, Dominika, Adéla)
  9. Ospalypaka (Pavel, Ondra, Honza, Eva, Macek)
  10. Spící Volové (Karel, Lipča, Miškot, Pája a Bajda)
  11. MK tým (Michal, Erča, Patrik, Terka a Helča)
  12.  Eche Olowan (Marta, Peťa, Jura, Martin)
  13. Antropoid (Tom a Leňa)
  14. List-opad (Eliška Kadlecová, Zuzana Marečková, Martin Vičar, Pavel Říha)
  15. Manulové (Alžběta Černá, Luděk Hřebíček, Petr Horník, Jana Damková, Honza Pavlinec)
  16. Babřik kačoty (Martina, Megi, Rogi, Katka)
  17. Albert Stallone (Ivo Cicvárek, Michal Šrubař, Kamila Mesiarkinová, Radomír Svoboda, ?)
  18. Jak já to mám vědět (Honza, Klimič, Zdenál, Martin)
  19. Banda individualistů (Pavel Axman, Irena Axmanová, Přemysl Oprchal, Radana Oprchalová)
  20. kancl (Jura, Yeti a Věrka)
  21.  CI5 (George Cowley, William Bodie, Raymond Doyle)
  22. Škrkny (Alča, Dejw, Ivča, Ola, Petr)
  23. VRAK (Michael, Peťa, Ondra, Lenka, Verča)
  24. Klika kliká (Tomáš Lamser, Petr Valášek, Hanka Svozilová, Henrich Lauko)
  25. KVÍK kvíká (Martin Hanžl, Filip Valášek, Jan Böhm, Kateřina Kloudová, Hana Valášková)
  26. KVAK kváká (Daniela Kuruczová, Tomáš Klouda, Radek Fiľakovský, Petra Havlínová)
  27. Oddíl Bystrc Vole 1 (Alča, Červ, Cupi, Kachna, Sládek)
  28. Oddíl Bystrc Vole A (Honza, Iva, Jana, Kubik)
  29. Bulvouni (Petr Šilhák, Hana Škrábalová, Jakub Kučera, Martin Krejčí, Pavel Pospíšil)
  30. Ejafjallajökull (Betka, Tom, Martin, Petr)
  31. Kukuru (Nikola Daněk, Štěpán Daněk, Matyáš Spěvák a Ondřej Vach)
  32.  Povyrostlo nám seno (Pavel Matula, Kačka Matulová, Kuba Matula, Radek Slavíček)
  33. Tajnůskáři (Malý Roman, Velký Roman, Petr, Kamil)
  34.  Tekuté Jehličí (Jirka, Verča, Dušan, Voloda)
  35. Rychlé sheepy (Míra, Peťa, Kuba, Předseda)

:: Archiv ::

:: Hledat ::

:: Partneři ::





:: Counter ::

Powered by WordPress.
Theme has been created by TeeVee.



Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat